PROW 311 - Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

agror agror.pl Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej agror

Dane na dzień 28 luty 2012 r.


PYTANIE

INFORMACJA

ODPOWIEDŹ

Co to jest "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"? Kto może skorzystać z unijnych funduszy? Czym może zajmować się rolnik chcący otrzymać pomoc?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w specjalnie przygotowanym informatorze

Informator - Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

Jak wypełnić wniosek? Co trzeba wpisać w odpowiednie pozycje? Jak w ogóle się do tego zabrać? Zachęcamy do skorzystania z Poradnika. Dowiesz się z niego w prosty i przystępny sposób JAK prawidłowo wypełnić wniosek o pomoc. Wyjaśniamy krok po kroku co oznacza każda z pozycji i co powinieneś w nie wpisać.

Poradnik -Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej (w przygotowaniu)

Wiesz już jak wypełnić wniosek? Nie czekaj! Pobierz, wypełnij i złóż wniosek o pomoc lub płatność! Wzory aktualnych wniosków o pomoc i płatność do pobrania.

Pobierz wniosek - Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

Masz trudności z wypełnieniem wniosku czy biznesplanu? Chcesz zapoznać się z gotowymi już i wypełnionymi wnioskami ze wszystkimi załącznikami? Zachęcamy do kupna jednego z pakietów zawierającego już dwa gotowe i wypełnione wnioski wraz ze wszystkimi załącznikami oraz Ekonomicznym Planem Operacji dla jeden dla obiektu turystycznego - modernizacja budynku oraz utwardzenie terenu, drugi prace remontowe/rozbudowa budynku na miejsca krótkotrwałego zakwaterowania (agroturystyka).

Oferta - Trzy Pakiety - Pełny, Średni oraz Podstawowy - Działanie 311

Chcesz skorzystać z pomocy w ramach "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"? Wypełnij formularz! Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy w ramach działania "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" prosimy o wypełnienie formularza. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz bezpłatnie informację, weryfikującą kwalifikowanie inwestycji/firmy do programu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Portal Rolniczy Agror - www.agror.pl