PROW 112 - Ułatwianie startu Młodym Rolnikom

agror agror.pl Młody rolnik Ułatwianie startu Młodym Rolnikom

Dane na dzień 28 luty 2012 r.


PYTANIE

INFORMACJA

ODPOWIEDŹ

Co to jest "Ułatwianie startu Młodym Rolnikom"? Kto jest Młodym Rolnikiem? Jaką powierzchnię gruntów rolnych musi posiadać Młody Rolnik aby mógł starać się o wsparcie ze środków unijnych? Czym może zajmować się Młody Rolnik chcący otrzymać premię?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w specjalnie przygotowanym informatorze.

Informator - Ułatwianie startu Młodym Rolnikom

Jak wypełnić wniosek? Co trzeba wpisać w odpowiednie pozycje? Jak w ogóle się do tego zabrać? Zachęcamy do skorzystania z Poradnika. Dowiesz się z niego w prosty i przystępny sposób JAK prawidłowo wypełnić wniosek o pomoc. Wyjaśniamy krok po kroku co oznacza każda z pozycji i co powinieneś w nie wpisać.

Poradnik - Ułatwianie startu Młodym Rolnikom

Wiesz już jak wypełnić wniosek? Nie czekaj! Pobierz, wypełnij i złóż wniosek o pomoc lub płatność! Wzory aktualnych wniosków o pomoc i płatność do pobrania.

Pobierz wniosek - Ułatwianie startu Młodym Rolnikom

Masz trudności z wypełnieniem wniosku czy biznesplanu? Chcesz zapoznać się z gotowym już i wypełnionym wnioskiem ze wszystkimi załącznikami? Zachęcamy do kupna gotowego i wypełnionego wniosku wraz ze wszystkimi załącznikami + Plan Rozwoju Gospodarstwa (biznes plan).

Oferta - Pakiet Pełny - Działanie 112

Chcesz skorzystać z pomocy w ramach "Ułatwianie startu Młodym Rolnikom"? Wypełnij formularz! Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy w ramach działania "Ułatwianie startu Młodym Rolnikom" prosimy o wypełnienie formularza. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz bezpłatnie informację, weryfikującą kwalifikowanie inwestycji/firmy do programu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Portal Rolniczy Agror - www.agror.pl